این روزها کسب و کارهای اینترنتی از روش های مختلفی برای برند سازی و افزایش فروش خود استفاده می‌کنند. در این میان، راه هایی که هزینه کمتری برای کسب و کارها دارند، از ارزش بیشتری برخوردارند. یکی از بهترین روش هایی که به کسب و کارها کمک زیادی می‌کند، استفاده از پنل پیامکی است.

استفاده از پنل پیامکی به شما کمک می‌کند تا بتوانید محتوای تبلیغات، اطلاع رسانی یا حتی برگزاری مسابقات را به راحتی انجام دهید. اگر کسب و کاری دارید اما نمی‌دانید که چرا باید از پنل پیامک استفاده کنید، در این مقاله همراه ما باشید تا به صورت کامل این مسئله را بررسی کنیم.

بررسی پنل پیامک و تاثیر آن در گسترش کسب و کار:

اگر کسب و کاری دارید، حتماً تا کنون پیش آمده است که با خودتان بگویید کاش می‌توانستم برای گروه خاصی از مشتریان فروشگاه خود پیامک ارسال کنم! قطعاً این کار با در دست گرفتن یک موبایل و ارسال پیامک برای تک تک آن ها، نه از نظر زمان و نه از نظر پیدا کردن شماره های خاص امکان پذیر نیست.

پنل های پیامکی ابزاری برای ارسال پیامک محسوب می‌شوند که به شما امکان گروه بندی مشتریان را هم می‌دهد. به عنوان مثال شما می‌توانید شماره تماس مشتریان خود را تنها با چند کلیک به دفترچه تلفن پنل پیامک منتقل کنید و محتوای موردنظر خود را برای آن ها بفرستید. این مورد تنها بخش کوچکی از قابلیت پنل پیامک است که یکی از نیاز های اساسی هر کسب و کاری است.

پیشنهاد مطالعه: مقاله آموزشی تولید محتوای با کیفیت را حتما مطالعه کنید.

مزایای استفاده از پنل پیامک:

علاوه بر ویژگی هایی که یک پنل پیامکی دارد، مزایای زیادی هم برای کسب و کارها دارد. پیش از آن که بخواهید یک پنل پیامکی خریداری کنید، بهتر است ابتدا با مزایای آن برای کسب و کارها آشنا شوید.

در این بخش به ۴ مورد از بهترین مزایای پنل پیامکی برای کسب و کارها می‌پردازیم:

۱- برند سازی در مدت زمان کوتاه:

یکی از مسائل مهمی که برای هر کسب و کاری اهمیت زیادی دارد، برند سازی است. برندسازی به این معنی است که بتوانید شهرت کسب و کارتان را در میان کاربران بیشتر کنید. یکی از مزایای پنل پیامکی برندسازی در کوتاه مدت است. پنل پیامکی آقای بازاریاب، قابلیت ارسال پیامک برای گروه ها و اصناف خاص را دارد و با نمایش نام کسب و کارتان به کاربران، می‌توانید در مدت زمان کوتاهی برندسازی کنید.

از طرف دیگر، هنگامی که کاربران محصول یا خدماتی از شما تهیه می‌کنند، می‌توانید شماره تماس آنها را در دفترچه تلفن خود در پنل پیامک وارد کنید و در مناسبت‌های مختلف، برای آن ها پیامک بفرستید و به همین راحتی به برندسازی کسب و کارتان کمک کنید.

۲- معرفی خدمات و محصولات جدید به کاربران:

یکی دیگر از مزایای بسیار مهم پنل پیامک، امکان معرفی خدمات و محصولات جدید به کاربران است. با استفاده از این قابلیت می‌توانید فروش خود را تا حد زیادی افزایش دهید! فرض کنید یک محصول جدید به سایت خود اضافه کرده‌اید که کاربران از آن اطلاع ندارند؛
کافی است یک کد تخفیف برای خرید آن محصول به کاربران ارائه دهید تا در مدت زمان کوتاهی، تعداد زیادی از آن محصول را به کاربران خود بفروشید. این روش بازاریابی پیامکی است و طرفداران بسیار زیادی در میان کسب و کار های مختلف دارد.

۳- امکان ارسال پیامک به گروه‌ها یا اصناف خاص:

گاهی اوقات پیش می‌آید که بخواهید با استفاده از تبلیغات پیامکی انبوه، برای تعداد زیادی از افراد یک یا چند صنف خاص پیامک ارسال کنید. به عنوان مثال فرض کنید یک نمایندگی بیمه دارید و خدماتی برای بیمه مدیران شرکت‌های صنعتی ارائه کرده‌اید.

در این صورت باید برای مدیران و کارمندان شرکت های صنعتی پیامک ارسال کنید تا بتوانید فروش خود را افزایش دهید. با استفاده از بانک پیامکی رایگان که در پنل پیامکی آقای بازاریاب وجود دارد، به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید.

پیشنهاد مطالعه: مقاله آموزشی فروش ممبر و فالوور اینستاگرام را حتما مطالعه کنید.

۴- امکان برگزاری نظرسنجی یا مسابقه در کسب و کار:

یکی دیگر از مهم ترین مزایای پنل پیامکی مجموعه آقای بازاریاب، امکان برگزاری نظرسنجی یا مسابقه است. با استفاده از این قابلیت می‌توانید کاربران خود را سرگرم کنید و فروش خود را هم افزایش دهید.

مثلاً می‌توانید یک سوال از کاربران بپرسید و از آن‌ها بخواهید که پاسخ خود را برای شما پیامک کنند. با این روش علاوه بر آن که بانک پیامکی کسب و کار شما کامل تر می‌شود، می‌توانید با استراتژی های مختلف نظیر کد تخفیف فروش خود را افزایش دهید.

نتیجه گیری:

پنل ارسال پیامک مجموعه تبلیغاتی آقای بازاریاب، امکاناتی در اختیار شما قرار می‌دهد که استفاده از آنها به شما کمک می‌کند تا بتوانید بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و ما در این مقاله به بررسی اهمیت استفاده از پنل پیامک برای گسترش کسب و کارها پرداختیم که امیدواریم مفید واقع شده باشد.

اگر سوالی داشتید حتما از طریق راه های ارتباطی نوشته شده در انتهای صفحه، با ما مطرح کنید.